Béčko Chebu v Plzni dokonalo druholigový triumf

03.06.2018 23:36

Cheb B se stal vítězem 2. ligy. Oranžové barvy na podiu nechyběly. Krajský pčebor určil postupy na Přebor Čech.

 

telegraficky:

   Po velkolepém výsledkovém úspěchu v Chomutově , kde Cheb B odložil Rakovníku C oslavy z vítězství ve druhé lize, se rozhodnutí odložilo až na závěrečný podnik. Tím bylo poslední kolo 2.ligy v Plzni a oba soupeři šli do závěrečného turnaje se shodným bodovým ziskem. První červnová sobota tak měla nakonec určit, kdo se stane celkovým vítězem .

   Béčko Chebu v sestavě František Nečekal mladší, Václav Placr, Tomáš Bureš a náhradník Pepa Pašek situaci zvládlo a druholigový triumf urvalo pro Cheb. V Plzni sice podlehli rezervě Františkových Lázní, ale stejně jako Cheb C v sestavě Karel Soustružník, Jirka Gut a František Nečekal starší, porazili soupeře z Rakovníka. Předsezónní předsevzetí, ale spíše velké přání, se tedy podařilo proměnit ve skutečnost. S nadsázkou se z tábora Béčka ozývá, že na případnou Spanilou jízdu již mají nahuštěné galusky :). 

   V Plzni se zároveň odehrál i Krajský přebor a oranžové barvy se o víkendu na pódiu objevily nejen zásluhou naší mládeže.

Výsledkový a obrázkový servis bude připojen dodatečně.

 

                                                                                                                                                                                                  H  W