Byli jsme u toho, když náš partnerský klub MGC Ingolstadt slavil 40 let svého působení

21.08.2016 21:01

 

 

 

 

   Náš spřátelený minigolfový klub MGC Ingolstadt letos oslavil 40 let od založení klubu, a tak náš oddíl TJ MG Cheb vyslal výpravu na oslavný turnaj. Turnaj se odehrál v neděli 24.července za účasti 82 hráčů a hráček z Německa, Itálie, Rakouska a České republiky. Naše výprava za TJ MG Cheb ve složení veteránů: Nečekal František, Nečekalová Jana, Průcha Petr, Fikar Eduard a mladších: Nečekal František mladší, Nečekalová Marcela a nováček klubu Hrachovec Daniel vyjela v pátek v počtu sedmi statečných. Pro Daniela Hrachovce to byl první turnaj mimo náš oddíl a naše hřiště v Chebu. První část výpravy složená z veteránů vyrazila již v pátek ráno, aby mohla zmapovat náročné miniaturgolfové hřiště a připravit tak systémy hry. Druhá část výpravy, která vyjela až v odpoledních hodinách, i když se ještě musela vracet kvůli poruše auta zpět do Chebu, nakonec dojela do místa turnaje v pořádku.

   Hřiště MGC Ingolstadtu je na pěkném místě hned vedle jezera Bagersee, a tak i páteční uvítací večer proběhl v přátelském duchu s odlesky jezerní hladiny. V sobotu byl na programu trénink a začali se sjíždět další účastníci turnaje. Večer následovalo slavnostní zahájení a večeře. V neděli se hrálo k oslavě 40 let výročí klubu. S ohledem na velké množství účastníků se hrála pouze 3 kola. Výsledky našich hráčů odpovídali náročnosti hřiště a veliké konkurenci z řad německých špičkových hráčů, a tak jsme neobsadili ani jedno medailové místo. Celý víkend nás však provázelo krásné slunné a velice teplé počasí.

   Jménem klubu TJ MG Cheb blahopřejeme ke krásnému výročí našim ingolstadským přátelům, přejeme hodně minigolfových úspěchů do dalších let a děkujeme za hezký víkend strávený v minigolfovém prostředí u jezera Bagersee v Ingolstadtu. Těšíme se, že se brzy naše kluby opět sejdou při dalším minigolfovém turnaji.

 

DH