Chebská radost v Rakovníku

14.07.2020 20:22

Na obrázku může být: 3 people, people standing , outdoor a text

Po delší přestávce, kterou nám připravil koronavirus, jsem se shledali se svými minigolfovými přáteli v Rakovníku, kde se ve dnech 27. - 28.6. 2020 konal Přebor Čech. Dvoudenní turnaj se hrál na betonovém povrchu, což je pro nás chebské hráče vždy čístečná výhoda a tu se nám také podařilo zúročit.

Jelikož byla z důvodu koronavirových opatření zrušena veškerá ligová část, rozhodli se hráči zpestřit si soutěž jednotlivců tím, že si sami zvolili 6členná družstva, zastupující každý zúčastněný oddíl. A pozadu nezůstali ani žáci a junioři, kteří si to mezi sebou rozdali v rámci jejich klubových a oblastních rozdělení.

Přes ohlašované bouřky se na nás celé dva dny smálo sluníčko, takže si někteří hráči kromě ocenění odvezli i pár spálenin.

A teď k tomu nejdůležitějšímu, čímž jsou umístění našich hráčů a hráček na těch nejvyšších stupních. S nadsázkou se dá říct, že jsme bodovali ve všech kategoriích, kromě seniorské, kde jsme ovšem neměli žádné zastoupení.

Začneme jako vždy u žen a dívek:

V kategorii žákyň získala zaslouženě svůj první titul Přebornice Čech Jolča Nečekalová, gratulujeme.

V kategorii juniorek stejnou příčku vybojovala Hančí Pelánová, taktéž gratulace.

V ženách získala bronz nastávající maminka Kačka Kocumová, patří jí tedy dvojnásobná gratulace.

V kategorii seniorek obhájila loňský titul Eva Kadlecová, díky všem :)

Plynule přejdeme k mužům a chlapcům, kde jsme měli také mnoho želízek v ohni:

V žácích obsadil Tomáš Dvořák třetí místo po rozstřelu s dalším naším žákem Miroslavem Douchou, pro kterého to byl navíc první velký turnaj, gratulace oběma chlapcům.

Kategorii juniorů ovládla stálice kategorie, Tomáš Cheníček, kterému také gratulujeme.

Je zajímavé, že i v mužské kategorii došlo mezi našimi hráči na rozstřel, tentokrát o druhé a třetí místo, kdy úspěšnější byl Jéňa Kadlec před Ondrou Kocumem, zasloužená gratulace pánové.

A ještě k avizované vložené soutěži týmů, první místo s přehledem obsadil chebský tým ve složení: Jéňa Kadlec, Hančí Pelánová, Honza Tvrdý, Kačka Kocumová, Ondra Kocum a Eva Kadlecová,

která se tímto s Vámi loučí a přejeme všem hráčům a hráčkám dobrý úder na mistrovství republiky v Chebu.

 

EK