Chebští junioři v přípravě uspěli a nominace na Mistrovství Evropy by je neměla minout

25.05.2015 16:24

 

   Juniorský Nations Cup v Ostravě, který byl generální zkouškou organizátorů i hráčů na srpnové Mistrovství Evropy juniorů, se oběma naším reprezentantům vyvedl a výrazně se prosadili ve výsledkových listinách. Honza Kadlec obsadil vynikající 4. místo a dokonce se mu podařilo zahrát absolutní výkon ( 3. kolo - 18 úderů). Jeho oddílový kolega Boris Svoboda skončil jen o dvě příčky níže - 6. místo. 

   Dominantní úspěch mladých minigolfistů podtrhuje i fakt, že v první osmičce měli hned 7 hráčů a první 4 příčky patřili výhradně domácím hráčům. Pro srpnové Mistrovství Evropy juniorů to je velmi nadějný počin a velká výzva pro zisk některé medaile pro Českou republiku. Jak Honza Kadlec, tak i Boris Svoboda se svým výborným vystoupením hlasitě přihlásili do zúženého reprezentačního výběru.