Dagmar Hirschmannová je třetí nejlepší na světě

21.01.2012 14:46

Podle nejnovější verze oficiálního celosvětového žebříčku vydaného Světovou minigolfovou sportovní federací (World Minigolf Sport Federation - WMF) má náš klub tu čest mít jako jednu ze členek třetí nejlepší seniorskou minigolfistku na světě - Dášu Hirschmannovou (nebo třetí nejlepší seniorská minigolfistka má tu čest hrát za náš klub? :-) ).

Ilustratitivní foto: Bronzové národní družstvo seniorek z Mistrovstí Evropy seniorů 2010 v Chebu - naše členky Dáša Hirshmannová (2. zleva) a Jana Nečekalová (3. zleva) 

 

Dáša Hirschmannová velmi těsně odsunula na čtvrtou příčku Italku Antonellu Flaminiovou. A aby toho nebylo málo, tak k Dáše se ještě na desátém místě přidala naše další úspěšná členka Jana Nečekalová. Obě hráčky tak pomáhají České republice ke statutu druhé nejlepší reprezentace v této kategorii hned za suverénním Německem (na základě žebříčku). Navíc obě během roku 2011 zaznamenaly zlepšující se tendenci, jelikož oproti žebříčku ze začátku roku 2011 se posunuly ze sedmého resp. jedenáctého místa.

LT