Druhá liga je už dohrána, Cheb B skončil na třetím místě

13.06.2017 19:40

    Na fotu zapůjčeném z webu MGC  Plzeň je Jirka Gut za 3. místo v seniorech 2.

 

 

Zatímco autor článku o SNC Cheb dokončuje reportáž z tohoto turnaje, zde jen uveřejníme fakta z následujícího víkendu 10. a 11. června, kdy závěrečným turnajem v Plzni končila 2. liga a odehrál se i Krajský přebor. Opět žádné telegrafické ani obrazové info z naší výpravy nedorazilo, tak jen fakta z výsledků na čmgs. 

   Chebský B tým i tentokrát skončil na třetím místě a stejná příčka mu patří i konečném pořadí soutěže. Na podiových umístěních se kromě tradičních účastníků rodiny Kadleců (Eva 3. v seniorkách a Honza vítězný junior) objevil po delší době také Jirka Gut, který si vybojoval bronz mezi seniory 2.

   Nedělní turnaj byl kvalifikací na Přebor Čech. Podiová umístění byla téměř shodná se sobotními. Eva Kadlecová si o místo polepšila (2. místo v seniorkách) a Honza Kadlec neměl přemožitele mezi juniory. Z chebských hráčů, kteří neměli postup na Přebor Čech zajištěn svoji výkonostní třídou, se postup podařilo vybojovat drtivé většině. Černý Petr tak zbyl jen na Petra Průchu.

 

                                                                                                                                                                                              H  W

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz