František Nečekal ml. vyhrál i oddílový přebor

03.10.2012 10:18

O víkendu bylo hezky, a tak se ještě rozhodlo, že si na závěr minigolfového roku zahrajeme oddílový přebor. Přestože to bylo ze dne na den, tak se v neděli turnaje na tři kola na eternitu zúčastnilo celkem 15 členů.

Ferda Nečekal dává jedno ze svých tří es na trubce při cestě za vítězstvím

 

Ve slunečném počasí si pro suverénní vítězství (o pět úderů) si bez problému došel František Nečekal ml. výbornými koly 22, 21 a znovu 22. A to mohl být jeho náskok ještě vyšší, kdyby 'nezazdil' konec posledního kola trojkou na proudech a dvojkou na blesku. Druhý velmi překvapivě skončil Honza Tvrdý, kterému po dvou skvělých kolech 23 a 22 stačilo na udržení druhého místa i 25 v kole třetím. Svým esem na blesku na závěr, a tím pádem dosažením výkonu 70 úderů způsobil menší šok a výraz ve tváři 'WTF?!' (promiňte mi ten výraz, ale lepší vystižení prostě není ;-) ) třetímu v pořadí Lukáši Tomanovi, který po mizerném začátku (27) finišoval 23 a 21. A to, jak se ukázalo po dohrání Jany Nečekalové (23, 22, 26), byl Lukáš ještě rád, že se vůbec mohl rozstřelovat se shodným součtem 71 právě s Janou o třetí místo. Bednu nakonec urval 'haluzí' na lopingu, která ho udržela ve hře a po dvojce Jany esem na střeďáku.

Na ještě oceňovaných místech (5. a 6.) skončili Jan Wolf (78) a po rozstřelovém vítězství nad Karlem Soustružníkem Ondra Kocum (dal loping!).

Po odehrání Přeboru oddílu už nám z letošního zápolení chybí dokončit jen Chebskou ligu, kde konec 'píská' počasí.

 

LT

 

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz