Další vydařený ročník Mezinárodního Kombi Maratonu

02.12.2019 20:52

Zpětně bychom měli zhodnotit také námi pravidelně pořádaný Mezinárodní Kombi Maraton, který probíhal ve dnech 8.-9.6.2019. Toho se pravidelně účastní nejen hráči z České republiky, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Německa a dalekého Finska. Turnaj byl jako vždy dvoudenní a soutěžilo se jak v týmech, složených ze čtyř hráčů, tak i v jednotlivcích ženské a mužské kategorie.

Počasí nám přálo, takže jsme tento rok neměli starosti o zahřívání sama sebe v pohodlné klubovně, ale spíše o chlazení herních míčků.

V týmech se jako každý z posledních let přetahoval o první místo domácí tým ve složení Eda Fikar, Jan Kadlec, Jan Tvrdý a Eva Kadlecová s týmem PSV Steyr z Rakouska. Tento ročník se štěstěna přiklonila k týmu PSV Steyr, kterému do příštího roku slibujeme patřičnou odvetu. Více se domácím barvám ovšem dařilo v jednotlivcích, kde se v mužské kategorii do první desítky vešlo hned 6 domácích hráčů a v ženách do první pětky tři hráčky. Absolutním vítězem mužské kategorie se stal Harald Exl z Rakouska a ženskou kategorii s přehledem ovládla domácí Eva Kadlecová. Všem vítězům gratulujeme a budeme se těšit na nové souboje v roce 2020.

O blaho našich žaludků se v parném počasí výtečně staral sehraný tým Zdenička a Pepa, za což jim patří velké díky.

 

EK, JT