Juniorská výprava vybojovala na Nations Cupu v Bischofshofenu bronzové medaile

17.05.2016 15:44

Do Bischofshofenu si junioři odskočili pro bronzové medaile....

 

Bischofshofen je všeobecně veřejnosti znám jako místo pořádání jednoho ze závodů ve skocích na lyžích slavného "Turné čtyř můstků". V tomto rakouském středisku se uskutečnil juniorský Nations Cup, který bývá generální zkouškou pro mladé hráče před letním Mistrovstvím Evropy. Juniorská reprezentace, úřadující Mistři Evropy, na tomto podniku nemohla chybět. Při posledním obrovském juniorském úspěchu v loňském roce v Ostravě byli i dva chebští junioři. Tentokrát jsme v reprezentaci měli jen jediného zástupce Borise Svobodu. Honzu Kadlece neuvolnily studijní povinnosti. 

Z telegrafického zpravodajství jsme na dálku mohli sledovat, jak si naši junioři vedou a zda-li bude rakouské turné úspěšné pro celou výpravu. České minigolfové mládí se v Rakousku dokázalo medailově prosadit a odváží si domů bronzové medaile. Vít Škaloud navíc dokázal zvítězit v individuální kategorii. Všem členům výpravy patří poděkování za úspěšnou reprezentaci a v neposlední řadě velká gratulace. 

 

V níže uvedených odkazech najdete výsledkový i obrazový servis, jak jsme jej převzali ze stránek ČMGS.

 

H W