Město opět oceňovalo nejlepší sportovce roku 2012

26.12.2012 01:35

Tak jako každý rok, i letos proběhl v prostorách obřadní síně chebské radnice tradiční vyhlášení nejlepších sportovců města za uplynulý rok. A tak jak je tomu v poslední dobou již pravidlem, opět byli mezi oceněnými i naši členové, konktétně byl oceněn Boris Svoboda za výborné druhé místo na červencovém Junior Trophy, oceněn byl též František Nečekal ml., suveréně nejlepší minigolfista za rok 2012 a to nejen v našem klubu, ale v celých Čechách, když dokázal ovládnout tři ze čtyř turnajů Bohemia Tour díky čemuž vyhrál zemský žebříček.

Vyhodnocen byl i náš (v minulé sezóně) druholigový tým, který psal historii vítězstvím ve druhé lize smíšených družstev a tím si zajistil postup do první ligy. Složení bylo: Jiří Broumský, Tomáš Bureš, Jiří Gut, Ondřej Kocum, František Nečekal St., Václav Placr, Karel Soustružník, Boris Svoboda a Jan Tvrdý.

Místostarosta Vladimír Hartmann a s ním zástupci za vítězné družstvo 2. ligy - Václav Placr, Karel Soustružník a Tomáš Bureš.

 

LT

 

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz