Na Mistrovství ČR brali opět jednotlivci z Chebu cenné kovy

02.12.2019 20:42

Minigolfová sezóna je ale i o soutěži jednotlivců, jejímž vyvrcholením je účast na Mistrovství ČR, na něž se lze nominovat buď počtem uhraných bodů během předchozí sezóny nebo si zajistit postup obsazením postupové kvóty na přeborech země. Můžete být také hráčem s reprezentační výjimkou, čímž má daný hráč jistý postup i bez splnění výše uvedených kritérií. Jedním z takových je např. i náš juniorský reprezentant Tomáš Cheníček, který z časových důvodů neměl možnost si přímý postup vybojovat. Letos proběhlo Mistrovství ČR ve dnech 18.-20.7., na nyní už relativně pravidelném místě, v Rakovníku.

Účast našich hráčů nebyla sice hojná, ale za to úspěšná, ve hře na rány získala Eva Kadlecová zlato v kategorii seniorek a Tomáš Cheníček osadil třetí příčku v juniorech. Ani v nejsilnější mužské kategorii jsme se neztratili, když Jan Kadlec bral sedmé místo a Jan Tvrdý devatenácté. Ve hře na jamky bohužel žádná medaile, jak se říká, "necinkla".

Pro oranžové barvy se tedy jednalo o další velmi úspěšné MČR a doufáme že úspěchy budeme nejen opakovat, ale hlavně vylepšovat na příštím MČR konaném na domácích hřištích ve dnech 16.-18.7.2020

 

EK, JT

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz