O víkendu uspořádáme první turnaje sezóny 2013/2014

21.08.2013 23:31

O tomto víkendu se uskuteční v našem areálu na betonovém hřišti první dva openy nové minigolfové sezóny 2013/2014, kterými odstartuje další ročník II. ligy smíšených družstev, kde opět po roce, kdy oba naše týmy hrály I. ligu, nasadíme jedno družstvo. Turnaje jsou pro náš oddíl zvlášť významné vzhledem k tomu, že se s oranžovým dresem rozloučí několikánásobná mistryně republiky Dáša Hirschmannová, jeden ze základních kamenů v posledních letech našeho tak úspěšného týmu v I. lize smíšených družstev.

Vzhledem k uskutečnění obou turnajů v sobotu i v neděli na betonu, bude beton uzavřen pro hru veřejnosti od pátka do neděle včetně, nicméně druhé, eternitové, hřiště zůstává veřejnosti dostupné ve standardních otevíracích hodinách.

LT