soutěže i hra pro zábavu

Postupová hádanka je definitivně vyřešena - A je správně !

13.06.2016 10:34

Vítězná tečka Áčka v posledním derby na plzeňském hřišti podtrhla jeho celkové vítězství v soutěži. Nyní je to již oficiální: TJ MG Cheb A se po dvouleté pauze vrací do 1. ligy !!!

 

   Červnová Plzeň byla místem konání závěrečného turnaje 2. ligy a také posledního letošního "Chebskému derby". Všichni věříme, že bylo poslední, všichni věříme, že se postupující tým pevně usadí v lize první, kam se chceme řadit. Před plzeňským finále byla jasná jedna skutečnost. Postupujícím týmem bude Cheb. 

   Sebevědomí "Áčka" nebylo přehnané, ale naopak zdravé. Letos sice v derby prohrálo dvakrát, nikoli však dvakrát za sebou. Nijak tím neměla být snížena pozice "Béčka" - naopak. Můžeme mu jen poděkovat, že nám bylo dobrým sparingpartnerem že ho pokaždé dokázalo nachytat, když jsme polevili, nebo nedokázali prodat potřebný výkon. Tak nějak jsme to vnímali a tentokrát jsme byli odhodláni přetnout cílovou pásku způsobem razantním a nikoli stylem výhrou o pra korejské ženy. V postupové tajence byla k dispozici jedna nápověda - Áčko je na tom lépe a nehodlalo nechat nikoho na pochybách. Nicméně....výsledky se rodí na hřišti a tam se dokáží spáchat zázraky i katastrofy.....a dokud není opravdu dohráno, není dohráno....

   Před samotným turnajem jsme řešili příjemné starosti týkající se sestavení družstva pro nedělní turnaj. Áčko bylo kompletní a důvěru dostala tato sestava: Honza Wolf, Honza Tvrdý, Honza Kadlec, František Nečekal mladší a náhradníkem byl Ondra Kocum. Béčko nastoupilo v tomto složení: Jana Nečekalová, Milan Kruliš, Jiří Gut, František Nečekal starší a náhradníkem byl Karel Soustružník. Tým Jesenice tentokrát nebyl kompletní a tak nepřicházela v úvahu ani varianta vklínění.

   V prvním kole si Áčko vytvořilo náskok 10 úderů a tajenka již začala být hotovou záležitostí. Číselné hodnoty postupových šancí Béčka již dostaly přívlastek velmi mizivých. Bookmakeři by museli vypsat astronomický kurs. Tendenční kurs si Áčko udrželo a pravidelně úderově získávalo. Po odehrání čtvrtého kola dostalo vítězství Áčka hodnotu 40 ti úderů. TJ MG Cheb A tak zvítězil nejen v Plzni ale především v celém soutěžním ročníku.

   V průběhu turnaje minigolfistům párkrát krátce zapršelo a turnaj byl přerušován. Zvýšená vlhkost podmínky trochu ztížila, ale tak už to u minigolfu bývá. V soutěži jednotlivců opět nechyběly oranžové barvy na stupních vítězů ....nebo těsně pod nimy. Honza Kadlec byl nejlepší hráč z naší výpravy a vítězný junior. Adam Šmíd vyhrál kategorii žáků. Eva Kadlecová získala stříbrnou příčku v ženách, Honza Wolf zas seniorský bronz. František Nečekal mladší se na pódium nevešel. V rozstřelu o třetí příčku, který absolvovali čtyři hráči, neuspěl a obsadil bramborové umístění.

 

 

výsledky druhé ligy závěrečného 6. kola v Plzni

pořadí tým údery body
1. TJ MG Cheb A 399 5
2. TJ MG Cheb B 439 3
3. Varieté Jesenice 1064 2
4. Chomutov 2016 0

 

Konečná tabulka  druhé ligy 

pořadí tým údery body
1. TJ MG Cheb A 2411 25
2. TJ MG Cheb B 2635 21
3. Varieté Jesenice 3738 11
4. Chomutov milion 6

 

 

H W

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz