Přestupové změny se dotkly i chebských barev

14.02.2017 13:57

   Zimní přestupový termín zasáhl i chebské řady a zaznamenal stav "mínus dva". Káťa Jankovičová a Ondra Kocum si od nového roku obléknou jiná trika než oranžová. Jejich novým působištěm se stal oddíl z Františkových Lázní. Od nynějška se tedy ze spoluhráčů stali soupeři a rivalové :) Na prvoligových soupiskách chebských týmů pro smíšenou i ženskou ligu  tím ubyly dva posty. 

   Ondrovi i Kátě za uplynulé působení a odvedenou práci v chebských řadách děkujeme a v novém působišti jim přejeme mnoho úspěchů a spokojenosti.

                                                                                                                                                                                                                H W

Ondra a Káťa - Seis 2016

 

V novém dresu se Ondra poprvé představil na únorovém turnaji v Děčíně.