Shrnutí premiérového roku chebského týmu ve smíšené extralize

02.12.2019 20:10

 

Jelikož v průběhu sezóny nějak nebylo tolik času, vrátíme se alespoň nyní krátce ke zhodnocení všech ligových soutěží, kterých se hráči TJ MG Cheb v sezóně 2018/2019 zúčastnili.

Začneme tou nejvyšší, tedy soutěží extraligy smíšených družstev. Jak už jste se mohli v příspěvku o MČR 2018 v Rakovníku dočíst, chebský tým si zde zajistil vítězstvím baráže postup do nejvyšší české soutěže, kde si mezi elitou nevedl vůbec špatně.

Prvním turnajem v Příboře všem ukázal, že jeho postup nebyla náhoda a skvělým třetím místem mohl v klidu přezimovat. Jarní část sezóny nezačala pro naše barvy nijak optimisticky, páté místo v brněnském Rajhradě a šestá příčka v Hradci Králové maličko zamávali s hráčskou psychikou. Tyto nepříjemnosti následovala malá kádrová obměna, po které předvedl tým v Bystřici pod Hostýnem úspěšný návrat a čtvrtým místem si upevnil pátou příčku v celkovém pořadí.

To vše před posledním turnajem, konaném na domácí půdě, dávalo jistou naději na setrvání chebských barev v extralize i pro další sezónu. Potvrdilo se, že na domácí půdě je chebský tým neporazitelný, no tedy téměř neporazitelný, jelikož skončil na druhém místě, hned za momentálně nejlepším českým týmem z Olomouce. Do postupu na mistrovství republiky o boj mezi čtyřmi nejlepšími týmy tak chyběly chebákům jen čtyři údery. Chebský tým se ovšem stal po 3 letech prvním nestupujícím nováčkem. Díky za odvedenou práci patří všem hráčům z kádru, jmenovitě: Jéňa, Tvrďák, Bianco, Šímo, Mára, Ferda, Wolfík a Evča

 

EK, JT

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz