Skvělý úspěch chebské minigolfistky!

26.02.2015 18:45

Ve dnech 19.- 22.února se konal již 25.ročník mezinárodního halového minigolfového turnaje v rakouském Garstenu, který pořádal PSV Steyer. TJ MG Cheb vyslala na tento turnaj 5 členů, z toho 2 juniory, 2 ženy a 1 muže. Celkem se turnaje zúčastnilo 138 hráčů z Rakouska, ČR, Maďarska, Německa, Itálie, Slovinska.

 

Výborný výkon předvedla Jana Nečekalová z TJ MG Cheb. Zvítězila v kategorii seniorek a porazila řadu reprezentantek z Rakouska a SRN. V 6 okruzích dosáhla výkon 136 úderů, což představuje průměr 22,66 úderů na 1 okruh. Na začátek sezóny 2015 je to výborný úspěch. V kategorii mužů Marek Nečekal vybojoval pěkné 16. místo. Boris Svoboda v juniorské kategorii obsadil 2. místo a Jan Kadlec 3. místo. Eva Kadlecová v ženské kategorii 8. místo.

Turnaj byl velmi dobrou přípravou na letošní náročnou sezónu.

 

TJ MG Cheb pořádá v červnu 3. ročník ICM /mezinárodní kombi maraton/ a v červenci Mistrovství České republiky ve všech kategoriích na hřištích miniaturgolfu a minigolfu.Tyto akce finančně podporují Karlovarský Kraj a především město Cheb, které převzalo záštitu nad MČR v čele se starostou ing. Petrem Navrátilem.

Všichni členové TJ MG Cheb se již těší na nadcházející období a zároveň tímto zvou širokou veřejnost do areálu minigolfu.

Areál bude otevřen od 1. dubna 2015.

                                                                                                                                                                               F N