Telegraficky z chomutovského víkendu - 10 pódií, jedno vítězství, liga třetí

22.05.2012 23:13

Ve dnech 5. a 6. května se uskutečnily dva další (v pořadí druhý a třetí) letošní Openy, které se konaly na chomutovském hřišti. Počasí bylo relativně příjemné jarní (alias odehrály se všechny plánovaná kola), akorát na závěr neděle přišel silný déšť. V dějišti tradičně prvních sezónních turnajů (i když letos tomu tak nebylo, první Open byl tři neděle zpátky v Plzni) jsme měli celkem 11 zástupců, kteří vybojovali slušných 10 pódiových umístění a jedno vítězství za oba dny dohromady.

V neděli slavil Honza Wolf (uprostřed) vítězství

Sobota

Jako již tradičně byla sobota 'pouze' individuální, II. liga smíšených družstev se hrála v neděli. A podle toho také výsledky tzv. 'vypadaly'. To je vůbec poprvé, co si pamatuji, že by se nikdo z celého startovního pole nedostal pod součet 100 na miniaturgolfovém hřišti za 4 kola. Jak už jsem zmínil celkově jsme za víkend dosáhli na 10 pódiových umístění, které byly rozděleny rovnoměrně mezi sobotu a neděli.

V sobotu na pódium vystoupili v kategorii žáků druhý Honza Kadlec, který porazil v 'klubovražedném' souboji Borise Svobodu právě v souboji o druhé místo. Další dvojnásobné zastoupení na pódiu jsme měli v kategorii mužů, o které se postarali třetí Jiří Broumský a druhý Jan Wolf. Posledním zástupcem na stupních vítězů byl Vašík Placr, který se především díky velmi dobrému finiši (24 úderů) v posledním kole dokázal protlačit na bronzovou příčku v kategorii seniorů.

 

Umístění našich hráčů v sobotu

Jméno

Součet

Umístění

  Jan Wolf

106

2. – muži

  Václav Placr

108

3. – senioři

  Jiří Broumský

109

3. – muži

  Tomáš Bureš

121

6. – muži

  Ondřej Kocum

124

8. – muži

  Martin Mansfeld

126

9. – muži

  Jan Kadlec

132

2. – žáci

  Boris Svoboda

132

3. – žáci

  Karel Soustružník

134

5. – senioři 2

  Petr Průcha

144

6. – senioři 2

  Daniel Bureš

149

4. – žáci

 

 

Neděle

Sobotní výsledky nám nedávaly příliš nadějí na dobré umístění v nedělní ligové soutěži, ale hráči bojovali o každý úder a nakonec jsme získali alespoň jeden skalp. Tým nastoupil ve složení Karel Soustružník, Václav Placr, Ondřej Kocum, Tomáš Bureš a náhradník Boris Svoboda. Nezačali jsme zrovna nejlépe (125 úderů), které nás poslali na třetí místo (4 účastníci) a přestože jsme se kolo od kola zlepšovali, tak jsme po třetím kole spadli na poslední pozici o tři údery za 'béčkem' Františkových Lázní. Hráči ale zabojovali, zahráli nejlepší kolo dne pro ně (112 úderů) a o 8 úderů skončili třetí. Já bych to shrnul slovy  " každý bod se počítá, třetí místo asi bylo za dané situace maximem, na první dva týmy jsme ztratili 23 resp. 15 úderů". Nicméně díky povedenému podzimu stále vedeme průběžnou tabulky se 14 body, o 2 body před SKDG Chomutov.

Neděle také byla ve znamení vítězství Honzy Wolfa v kategorii mužů s velmi slušným výkonem přesně 100 úderů, čímž se též dostal do nakonec vítězného roztřelu proti Janu Birešovi o druhé místo absolutně. Dále se na stupně dostal Karel Soustružník (bronz) v kategorii senioři 2, když se dokázal oproti sobotě zlepšit o plných 26 úderů. Posledními našimi zástupci na pódiu byli druhý Boris Svoboda a třetí Honza Kadlec v kategorii žáků.

 

Umístění našich hráčů v neděli

Jméno

Součet

Umístění

  Jan Wolf

100

1. – muži

  Karel Soustružník

108

3. – senioři 2

  Václav Placr

111

5. – senioři

  Martin Mansfeld

117

6. – muži

  Tomáš Bureš

123

8. – muži

  Boris Svoboda

124

2. – žáci

  Ondřej Kocum

127

9. – muži

  Jan Kadlec

129

3. – žáci

  Petr Průcha

147

6. – senioři 2

  Daniel Bureš

158

4. – žáci

 

 

LT

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz