Chebské mládež v sezóně 2018/2019

02.12.2019 20:26

Nezaháleli ani naši nejmladší hráči. V první lize družstev jsme měli přihlášeny hned dva týmy, a to žákovský a juniorský. Jejich jediným vyzyvatelem byl pražský tým Yamka Butovice, který nakonec v šestiturnajové bitvě zvítězil.

V rámci Sportovní akademie, ve které proti sobě bojují týmy Čech a Moravy se zúčastnily Junior trophy v Rajhradě. Dále se tyto týmy ještě dělí na oblastní skupiny, pro Čechy je to: Čechy západ a Čechy střed. V duelu na Přeboru země byli bohužel hráči ze západu těsne o 5 úderů poraženi.

Do nové sezóny nastoupili naši žáci i junioři posíleni o tři hostující hráčky, takže soupeři, třeste se.

I zde bych ráda poděkovala všem hráčům a hráčce, kteří poctivě jezdili na turnaje a snažili se ze všech sil: Jolče Nečekalové, Tomšovi Dvořákovi a Tomášovi Cheníčkovi

 

EK, JT