Veřejnostní turnaje se pomalu ale jistě mění v "Hard Trophy"

04.11.2014 22:02

   S měsíčním opožděním se vrátíme do posledního víkendu v září, kdy se za ideálního slunečného počasí uskutečnil další ze série turnajů pro veřejnost. Ačkoli počasí vyšlo na 100 % a žádná jiná známá kokurenční akce se v okolí nekonala, dorazilo poměrně hubené startovní pole soutěžících. Příčinou, že se turnaje pro veřejnost zúčastilo jen 13 příchozích, lze asi přičíst skutečnosti, že jsme podcenili propagaci. Pozvánka na akci zkrátka v Chebském deníku nebyla. 

   Ke 13 ti účastníkům turnaje se připojili minigolfisté z pořádajícího oddílu a vytvořili tak "vodiče", zapisovatele a průvodce. Po odehrání dvou okruhů na betonovém hřišti se sečetly výsledky Ani tentokrát se žádné překvapení nekonalo. Ruce si opětovně mnula rodina Tvrdých, která tradičně přišla "s taškami na poháry". Nutno podotknout, že ani tentokrát se nenašel jejich přemožitel. Vítězný muž - Radek Tvrdý, vítězná žena - Renata Tvrdá a vítěz juniorské kategorie - Radka Tvrdá. 

  Jak už ale k těmto turnajům tradičně patří, poražený a neodměněný neodcházel nikdo a spokojená nálada vydržela všem účastníkům turnaje i po jeho skončení. 

 

JW

 

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz