Vítězná vlna projela Bystřicí

10.06.2016 19:48

Junioři TJ MG Cheb zvítězili v Bystřici pod Hostýnem, vedou extraligu a opatrně mohou pošilhávat po celkovém vítězství v tomto ročníku...

 

 

    V pátek 3.6.2016 vyjeli naši junioři do Bystřice pod Hostýnem na další turnaj nejvyšší domácí soutěže - extraligy. Nejprve to vypadalo, že se místo minigolfového turnaje zúčastní kursu na potápění, jelikož celý týden pršelo a pršelo, nakonec se sluníčko slitovalo. Víkend tak proběhl  ke spokojenosti všech účastníků v teplém a slunném počasí. Tréninkové dny byly těžké na zvládnutí tempově náročných drah a vyžadovaly plnou soustředěnost a nasazení. Ale jak praví přísloví „ těžko na cvičišti, lehko na bojišti “, výsledky to potvrdily. 

    Tým ve složení Jan Kadlec, Daniel Bureš a Boris Svoboda, nedal šanci svému soupeři z MGC Hradečtí Orli a vybojoval další cenné prvenství. Chebáci si tak upevnili pozici lídra extraligy a k senzačnímu zisku titulu Mistra republiky v juniorské kategorii jim stačí vyhrát alespoň jeden ze dvou zbylých turnajů.

    Skvěle se turnaj vyvedl Danielovi Burešovi, když zahrál 92 úderů na čtyři kola a obsadil čtvrté místo v juniorské kategorii. Jéňa Kadlec byl v téže kategorii třetí a Boris Svoboda pátý.

H K

 

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz