Vítězný turnaj na Tempu Praha

08.07.2016 14:04

 

 

 

   O víkendu 1. - 3. 7. 2016 vyrazili naši junioři na poslední turnaj Grand Prix ligy letošní sezóny na hřiště Tempo Praha. I když jsou kluci na betonový povrch z Chebu zvyklí, museli velmi pečlivě a soustředěně trénovat. Hřiště na Tempu Praha je totiž známé tím, že nepromíjí sebemenší chybičku. Junioři však neztráceli dobrou náladu a trénink si zpestřovali tím, že hráli proti svému trenérovi Františku Nečekalovi ml. Vítěz dostal chlazenou kofolu, což ve třicetistupňových vedrech byla opravdu výhra.
   Bohužel si počasí vybralo svojí daň a kluci v nedělním turnaji nedokázali prodat nasbírané zkušenosti. Tedy až na Adama Šmída, který zajel fantastický výkon: 96 úderů na tři kola a vyhrál tak žákovskou kategorii. Jan Kadlec ani Boris Svoboda nedokázali ve druhém kole zachytit nástup svého reprezentačního kamaráda Ondřeje Škalouda a zahráli jen průměrný výsledek. Boris Svoboda tak obsadil čtvrté místo, Jan Kadlec šesté místo v juniorské kategorii. Daniel Bureš hrající na pozici náhradníka, získal v téže kategorii sedmé místo. Celkové výsledky však stačili k porážce extraligových soupeřů z  týmu Hradeckých Orlů. Vítězství je pro kluky obzvláště cenné, protože si zajistili titul mistrů České republiky. Kluci gratulujeme!!!

 

Marcela Nečekalová