Vítězný turnaj na Tempu Praha

08.07.2016 14:04

 

 

 

   O víkendu 1. - 3. 7. 2016 vyrazili naši junioři na poslední turnaj Grand Prix ligy letošní sezóny na hřiště Tempo Praha. I když jsou kluci na betonový povrch z Chebu zvyklí, museli velmi pečlivě a soustředěně trénovat. Hřiště na Tempu Praha je totiž známé tím, že nepromíjí sebemenší chybičku. Junioři však neztráceli dobrou náladu a trénink si zpestřovali tím, že hráli proti svému trenérovi Františku Nečekalovi ml. Vítěz dostal chlazenou kofolu, což ve třicetistupňových vedrech byla opravdu výhra.
   Bohužel si počasí vybralo svojí daň a kluci v nedělním turnaji nedokázali prodat nasbírané zkušenosti. Tedy až na Adama Šmída, který zajel fantastický výkon: 96 úderů na tři kola a vyhrál tak žákovskou kategorii. Jan Kadlec ani Boris Svoboda nedokázali ve druhém kole zachytit nástup svého reprezentačního kamaráda Ondřeje Škalouda a zahráli jen průměrný výsledek. Boris Svoboda tak obsadil čtvrté místo, Jan Kadlec šesté místo v juniorské kategorii. Daniel Bureš hrající na pozici náhradníka, získal v téže kategorii sedmé místo. Celkové výsledky však stačili k porážce extraligových soupeřů z  týmu Hradeckých Orlů. Vítězství je pro kluky obzvláště cenné, protože si zajistili titul mistrů České republiky. Kluci gratulujeme!!!

 

Marcela Nečekalová

 

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz