Vyhodnocení nejúspěšnějších sportovců Sportovní unie Chebska

29.04.2013 08:34

Na začátku dubna jsme udělali poslední tečku za úspěšným rokem 2012, když jsme se zúčastnili vyhodnocení nejúspěšnějších sportovců Sportovní unie Chebska, které se konalo v KC Svoboda.

Zleva: Michal Lojka, František Nečekal ml., Dagmar Hirschmannová, Lukáš Toman, František Nečekal st.

 

Mezi vyhodnocené týmy se dostalo naše smíšené družstvo, které dokázalo zvítězit v první lize smíšených družstev a tím poprvé v historii vybojovat postup do extraligy. Vyhodnocení se zúčastnili Dáša Hirschmannová, Michal Lojka, František Nečekal ml. a Lukáš Toman, pro připomenutí dalšími členy úspěšného týmu v sezóně 2011-2012 byli: Jiří Broumský, Marek Nečekal, Jana Nečekalová, Honza Tvrdý a Honza Wolf.

Mezi vyhodnocenými jednotlivci jsme také měli svého zástupce, respektive zástupkyni, jelikož si ocenění přijala převzít Dáša Hirschmannová, která podle žebříčku Světové minigolfové federace je dokonce druhou nejlepší seniorkou na světě. Jen v loňském roce opětovně vybojovala titul mistryně ČR a řadu dalších turnajových vavřínů. Mezi vyhodnocené se bohužel nedostal Honza Wolf, kterému k tomu nestačilo ani premiérové vítězství na Přeboru Čech.

Rok 2012 byl tedy i z hlediska vyhodnocení sportovců okresu Cheb historický a všichni doufáme, že na to navážeme v již probíhající současném minigolfovém roce.

LT