Výsledkový reparát se v Plzni nepovedl

23.04.2015 16:00

Pokus o výsledkový reparát se Chebským v Plzni nepovedl. V mrazivém ránu se zahřáli i díky "horkým nákupům".

 

 

   Týden po druholigovém masakru se kvarteto chebských hráčů vrátilo na místo činu. Důvodem nebyly zapomenuté věci na bitevním poli, ale další přípravný turnaj. Tím se stala prvoligová Bohemia Tour v Plzni, kde naši hráči startovali jen v soutěžích jednotlivců. Oproti minulému víkendu se počasí ještě více připomínalo jaro,ale ranní teploty začínaly hodně blízko u nuly. Během dne jsme tak na avlastní kůži okusili výrazné teplotní výkyvy, které se nám ne vždy podařilo herně uzpůsobit.

   Vzhledem k velmi nízké ranní teplotě byl začátek turnaje posunut o hodinu později a hra byla zahájna kombinovaným startem. To znamenalo, že hráči nestartující v ligových soutěžích zahajovali vstoupili do úvodního kola všichni současně a byli nasazeni na zbývající dráhy kromě první.

   Zatímco v prvoligové soutěži se soupeři přetlačovali o vedoucí příčku soutěže a v neposlední řadě i pozici zaručující záchranu v soutěži, Chebáci se věnovali pouzé svému hraní a výsledkům. Vyhlášené náročné dráhy v Plzni si oranžové oběti našly, některé si na nich vyloženě smlsly. Zejména střeďák, klínové okno, klasické okno, ale labyrint. To byly doslova nákupní střediska pro oranžové barvy. Když se k tomu přidaly i výprodejní akční slevy, znamenalo to výsledkovou pohromu a doslova to zdevastovalo dosažený výsledek. 

   "Plzeň 2015" je pro oranžové barvy doslova výsledkovou pohromou. Pro chebský minigolf však bude důležitý právě tento víkend, kdy s velkým odhodláním jedeme vyplenit Rakovník a závěrečný díl seriál o postupovou příčku do první ligy hodláme odložit až na závěrečný turnaj této soutěže. 

 

Bilance hráčů TJ MG Cheb na BT Plzeň

hráč 1.k 2.k 3.k 4.k součet
Eva Kadlecová 27 28 24 23 102
Ondra Kocum 29 28 30 25 112
Karel Soustružník 31 30 29 28 118
Honza Wolf 29 28 30 32 119

 

 

HW

Vyhledávání

Kontakt

TJ MG Cheb, z.s. Břehnická 19
Cheb
350 02
+420 722 240 879
OTEVŘENO KAŽDÝ ROK:

vždy od 1.dubna. - 30.září

Po - Pá :        14:00 - 20:00

So :                12:00 - 20:00

Ne a svátky : 13:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

 

Více informací o minigolfovém areálu.

Facebook

Adresa areálu: Břehnická 19, Cheb -> lokalizace v Mapy.cz