Z Garstenu jsme si přivezli jedno prvenství a další skvělá umístění

20.03.2016 12:50

Ve dnech 18. - 21.2.2016 se konal 26. ročník mezinárodního halového minigolfového turnaje v rakouském Garstenu, kterého se účastní hráči Rakouska, Německa, ČR, Maďarska a Itálie. Tohoto turnaje se již po několikáté zúčastnili i členové naší TJ a to ve složení: Jana Nečekalová, Dagmar Hirschmannová, František Nečekal st., Milan Kruliš a benjamínek oddílu Denis Artamonov.


Skvělého výsledku dosáhly naše dvě ženské opory týmu, kdy Dagmar Hirschmannová vyhrála kategorii seniorek s počtem úderů 131 na šest kol a Jana Nečekalové v téže kategorii obsadila krásné 10 místo s počtem úderů 126 na pět kol.


Velkým překvapením byl i výkon Denise Artamonova, který i přes malé herní zkušenosti a časovou náročnost, dokázal zahrát dobrý výsledek a obsadit 5. místo v kategorii žáků. Byla to pro něj skvělá příprava na turnaj Junior Trophy, který budeme v červenci hostit v našem areálu.

 

 
EK