Areál

Otevírací doba areálu:

1.4. - 31.10.

Po - Pá: 14:00 - 20.00

So - Ne a svátky: 12:00 - 20:00

Za nepříznivého počasí zavřeno.

Informace o vstupném.

Poskytovatel služeb: Daniela Burešová

Telefon: 606 620 176

 

Vzhledem k pořádání Mezinárodního Kombi Maratonu (International Combined Marathon - ICM) jsou bohužel obě minigolfová hřiště v areálu uzavřena pro hru veřejnosti od čtvrtka 23.6. do nedělního odpoledne 26.6. Jako diváci se však můžete do areálu přijít podívat, jak minigolf hrají přední čeští a zahraniční hráči.

 

Minigolfový areál se nachází pod sídlištěm Skalka byl postaven v roce 2006, přičemž finančně se na výstavbě podílelo Město Cheb, Karlovarský kraj a Evropské strukturální fondy. Momentálně je majetkem města a pod správou TJ MG Cheb, z.s.

 

Díky umístění v údolí je areál chráněn před poryvy větru, navíc okolní vysoké stromy v létě poskytují blahodárný stín. Pro návštěvníky tento areál, jako jeden z mála v republice, nabízí zážitek ze dvou různých minigolfových hřišť na jednom místě - eternitového miniaturgolfu a betonového minigolfu. V přiléhající budově se nachází klubovna TJ MG Cheb, zázemí pro fungování Občerstvení Minigolf a sociální zařízení. Vedle budovy se nachází malé dětské hřiště s prolézačkami a na opačném konci areálu je možno nalézt celkem šest hřišť pro pétanque. Areál je jednoduše dostupný i autem díky dvěstě metrů vzdálenému třicetimístnému parkovišti.